פייסבוק סרטון יוטיוב אריזה
 
 מה חדש?
מארזים לפרלינים במגוון דוגמאות

*******חדש********פתחנו אולם תצוגה באזור תעשייה קרית מלאכי רח' המלאכה 6.שעות פעילות ימים א'-ה' 9:00-17:00

שקיות נשיאה מנייר עם הדפס נקודות

גלילי נייר פרחוניים

שקיות נשיאה מנייר בצבעים שונים

מארזי יין יוקרתיים בשלל גוונים וגדלים

גליליי נייר עם נקודות במגוון צבעים

עטיפות נייר


עטיפות נייר הינן נפוצות כיום לשם עטיפת מתנות בעיקר.אולם, עטיפות נייר בעלות הדפסים שונים וססגוניים, צבעים בולטים וקולניים, יכיולת לשמש כמובן גם ליצירה ומלאכה בשעות הפנאי לכל המשפחה.  כמו כן, עטיפות נייר מעניינות יכולות לשמש גם לעטיפת כריכות המחברת או הספר, ובכך להעניק להם מראה חגיגי וצבעוני.  אחת הסיבות לעשות שימוש חוזר בעטיפות נייר הוא שהעטיפות לרוב אינן ממוחזרות עקב חומרים שונים המשולבים בהן.

לכן, שימוש יצירתי בעטיפות, או שימוש מחודש בעטיפות שלא נקרעו בפתיחתן תורם לסביבה ומונע זיהום מיותר.  לכן, כאשר פותחים מתנות ומסירים עטיפות נייר רצוי להקפיד להשתמש במספריים על מנת לפתוח את נייר הדבק המוצמד לעטיפה, לארגן מקום מוגדר בו ישמרו העטיפות המשומשות, ולגלגל את הנייר על מנת למנוע קמטים.  לשמירה על הגלגול ניתן להשתמש בגליל נייר דבק ריק או בגומיה.

לעטיפות נייר ישנם שימושים רבים

בין השימושים המגוונים שניתן לעשות בעטיפות נייר ההמצאה השימושית והפשוטה ביותר הינה הסימניה.  על מנת ליצור סימניה מיוחדת ואישית כמתנה או לשימוש עצמי עליכם לגזור תחילה את גודל הסימניה הרצוי לכם מקופסת קרטון או בלוק ציור.  לרוב סימניות יהיו בגודל של ארבעה סנטימטרים לרוחב וארבעה עשר לאורך. לאחר מכן מדדו את גודל עטיפות נייר הנחוצות לכם ועטפו את הסימניה, או גזרו והדביקו לשני הצדדים או לצד אחד, כראות עיניכם. ניתן להשתמש בצד אחד של הסימניה לכתוב אילו ספרים כבר קראתם.  וכך יצרתם סימניה שימושית מנעתם את הגעתן של עטיפות נייר לפח האשפה.

שימוש מיוחד נוסף של עטיפות נייר נעשה על מנת ליצור קישוטים ביתיים.  קחו כרטיס סנדרטי וגזרו מספיק עטיפות נייר על מנת לכסות אותו משני צדדיו.  הדביקו את הנייר, וכעת גיזרו את הכרטיס באופן גלי סביב הקצוות עד לקבלת הצורה הרצויה לכם.לאחר מכן ציירו או כתבו על עטיפת נייר בצבע שיבלוט על פני עטיפת הנייר שכבר השתמשתם בה.  גזרו את התמונה או המילה והדביקו אותה לכרטיס.  לאחר מכן הצמידו עגילים, כפתורים, או קישוטים אחרים לתחתית הכרטיס. השתמשו בחוט צבעוני או סרט קישוט לתליית הקישוט הביתי שהכנתם. בעדי אריזות תוכלו למצוא את כל אביזרי האריזה הנחוצים לכם, כמו גם שירות אדיב ואישי אשר יסייע לכם בבחירה ועיצוב של האריזה המתאימה.

לפרטים נוספים מלאו פרטיכם ואנו ניצור
איתכם קשר תוך 24 שעות לכל היותר.

שם:

טלפון:

דוא"ל:

אריזות |אודות החברה |צור קשר. נטסטייל בניית אתרים
חברת עדי אריזות היא החברה המובילה והמקצועית בארץ למתן פתרונות אריזה יצירתיים ללקוחותיה.. באתר זה תוכלו למצוא מידע רב לגבי קופסאות מיוחדות לתכשיטים , כמה מילים על אריזה, אריזות, שקית, שקיות נייר, שקיות, שקיות נילון, חומרי אריזה, אריזות מתנה, צלופן, גלילי נייר, גליל נייר, מוצרי אריזה, פוטפורי, ציוד אריזה, שקיות אריזה, אריזות קופסאות, קופסאות אריזה, נייר משי , נייר גרוס, נייר עטיפה, עטיפות נייר, שקיות צלופן, נייר צלופן, שקית נייר, גלילי צלופן, סרטי אריזה, סרטי סאטן, סרטי אורגנזה, סרטי קישוט.
Copyright © 2001-2014 Net-style. All rights reserved